Hata
  • Kopyalama başarısız.

FİRMAMIZ

Kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile Kayseri ve Türkiye genelinde boy gösteren ALPELLA A.Ş sürekli yenilendiği  hizmet ağında, fonksiyonelliği ön planda tutarak sektörde önemli bir yer edinmiştir..Firmamız ,Kayseri ve tüm Türkiye'de hizmet vermeyi amaçlamaktadır.Müşteri her zaman haklıdır prensibi ile yola çıkan ALPELLA A.Ş ,bu ilkesini sürekli korumaktadır.

Araştırma - geliştirme faaliyetlerimizle müşterilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu hizmetler vermek ALPELLA A.Ş ' nın başlıca hizmetlerindendir.

Türkiye'nin ileri gelen mobilyya firması olmayı hedefleyen ALPELLA A.Ş hizmetlerini müşterilerine her geçen gün daha da iyi sunmayı planlamaktadır.ALPELLA A.Ş ,kurumsal ve vizyon sahibi çizgisinden hiçbir zaman vazgeçmeyecektir.

ALPELLA A.Ş teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükselterek Türkiye ve dünya genelinde en iyi yerlere ulaşmayı hedeflemektedir.

ALPELLA A.Ş  Dinamik, verimli, tecrübeli, esnek, öğrenebilen yapıya sahip, yüksek değer yaratan, yenilikleri takip eden, bu yenilikleri hem firma menfaatine hem de müşteri memnuniyet ve menfaatine uygun şekilde uygulamayı amaç edinen, müşteri memnuniyetini ilke edininen, bulunmuş olduğu piyasada marka değeri oluşturmayı amaçlayan bir firmadır.

Bunun için de müşterilerine sorunsuz  ve kaliteli hizmeti garanti etmek. Hizmetin sağlanmasıyla birlikte müşterinin konu ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve kaliteli hizmet vermektir.


İşletmemizin vizyonu müşterilerimizin değişen ve gelişen gereksinimlerine uygun olarak beklentilerini karşılamak, kaliteli hizmet anlayışı ile deneyim ve güvenilirliğimizi sürekli kılmak, her geçen gün hızla büyüyen ve gelişen sektörün ihtiyacı doğrultusunda tercih edilen ve en iyi hizmet sağlayan firma olmak, Tüm çalışan personeli ile seviyeli, ülke milli değerlerine bağlı, dürüstlüğü ve hizmet anlayışını tüm birimlerinde benimsemiş bir kurum olmaktır.

Kurumsal bir firma olarak sektörde adını duyuran ALPELLA A.Ş Sektörün her aşamasında var olan, marka değeri olan bir firma olmayı hedeflenmiştir.

       Tecrübe ve gururumuz," KALİTELİ ÜRÜN" anlayışımızı değiştiremez

"Yüksek kaliteli hizmet" ana prensibimizdir.

Müsteri memnuniyetini ön planda tutarız. Bize göre,"müşteri daima haklıdır."

Istekleriniz doğrultusunda kendimizi geliştirmeyi " VIZYON " edindik